ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 10:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Ünlülere CC`yi sorduk :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Schizophren7

Schizophren7 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 12:00:29      Ünlülere CC`yi sorduk :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İbrahim Tatlıses

Urfa’da Chatcity vardı da biz mi üye olmadık..Tüm Kullanıcıları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum ..

Reha Muhtar

burdan bütün Chatcity üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Chatcity her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız
                                                                                                                                                                                                                                                      Mehmet Ali Erbil                                                      
                                                                   Chatcity`de en yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra.   

Banu Alkan
                                                          Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla chatcity.cc `e renk katacagim, ayol iyiki varsin www.chatcity.cc

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz Chatcity gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu

Emrah
                            Bak Gülcan burasi Chatcity artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) chatcity var artik bize sahip cikacaklar 

AJDAR

Cikata Muz, muz. Ben bu Chatcity forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Saadettin TEKSOY
                     Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim cc`de sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakin gönülçelen den ayrilmayin  

BIackdead

BIackdead resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 12:02:59sohbet oyun linki
ellerine sağlık müthiş olmuş  

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 13:08:06sohbet oyun linki

Ajdar`ın CC içerisinde bulunması mevcut üyelerin de siteyi bırakmasına neden olacak bir şey. İbretlik bir paylaşım olmuş. Eline sağlık.

Not: Biraz daha özen göstermen dileğiyle.

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2013 Pzr 03:16:47sohbet oyun linki

VE  İMPARATOR

Şimdi... Şimdi!! (Burun iki defa çekilir burda ) `Chatcity`e baktığımızda son yıllara göre düşüş yaşansa da cc severlerin buna duyarsız kalmayıp önlem almaları düşüşü önlemede çok etkili olmuştur. Bu konuda gerçek cc severlerini tebrik ediyorum. Bakalım önümüzdeki maçlara bakacağız Cenabı ALLAH yar ve yardımcımız olsun!`

Bu da benden. :)

Schizophren7

Schizophren7 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2013 Pzr 04:04:03sohbet oyun linki
ahah yapiştir hocam elimizden geleni yapiyoruz işte :) Ellerine saglik kardeşim

mence

mence resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2013 Pzr 08:20:27sohbet oyun linki
emrem`mmmmm super olms yuregine saglik:-D:-D

Hisarhan

Hisarhan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2014 Sal 05:47:54sohbet oyun linki
·Schizophren7· :

İbrahim Tatlıses

Urfa’da Chatcity vardı da biz mi üye olmadık..Tüm Kullanıcıları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum ..

Reha Muhtar

burdan bütün Chatcity üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar Chatcity her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız
                                                                                                                                                                                                                                                      Mehmet Ali Erbil                                                      
                                                                   Chatcity`de en yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra.   

Banu Alkan
                                                          Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla chatcity.cc `e renk katacagim, ayol iyiki varsin www.chatcity.cc

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz Chatcity gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu

Emrah
                            Bak Gülcan burasi Chatcity artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) chatcity var artik bize sahip cikacaklar 

AJDAR

Cikata Muz, muz. Ben bu Chatcity forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Saadettin TEKSOY
                     Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim cc`de sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakin gönülçelen den ayrilmayin  

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir